Nowa strona Fundacji

Naszym celem było stworzenie strony, która nie tylko spełnia najnowsze standardy dostępności (WCAG 2.1) ale również jest w pełni responsywna (RWD). Zrozumieliśmy, że dostępność i komfort użytkowników z różnych urządzeń jest niezbędna dla Fundacji.

Wspólnie z Zamawiającym pracowaliśmy nad nową strukturą strony, która teraz umożliwia łatwe przechodzenie do niezależnych podstron, prezentujących rozmaite projekty fundacji.

Aplikacja mobilna dla Targów pracy APTON

Rozwinęliśmy aplikację mobilną, która wspiera przedsiębiorców i partnerów podczas Akademickich Targów Pracy Osób z Niepełnosprawnościami (APTON).

Aplikacja umożliwia składanie i publikację ofert pracy, będąc przy tym zgodną ze standardami WCAG 2.1. Dostępna w sklepach AppStore i Google Play, aplikacja stanowi kluczowe narzędzie w eliminowaniu barier na rynku pracy dla osób z niepełnosprawnościami.

Kampania promocyjna na portalach pracowniczych

Zaprojektowaliśmy i zrealizowaliśmy kampanię promocyjną mającą na celu zwiększenie świadomości społecznej oraz promowanie pozytywnego nastawienia do osób z niepełnosprawnościami w środowisku pracy.

Nasza kampania obejmowała media społecznościowe oraz współpracę z renomowanymi portalami pracowniczymi. Planowane jest jej powtórzenie w latach 2023 i 2024.

Wsparcie konferencji niepełnosprawnych

Dodatkowo, już drugi rok z rzędu wspieramy Fundację w organizacji i promocji konferencji dla osób z niepełnosprawnościami. Nasza praca obejmuje aktualizację i utrzymanie strony internetowej niepelnosprawni.lodzakademicka.pl, a także przygotowanie prezentacji multimedialnych. To zaangażowanie podkreśla naszą dedykację dla długoterminowej współpracy oraz promocji inkluzji społecznej.

Ten projekt, finansowany ze środków KPO, nie tylko podkreśla nasze umiejętności techniczne i kreatywne, ale także nasze zaangażowanie w tworzenie inkluzji społecznej. Jesteśmy dumni, że nasza praca przyczynia się do tworzenia bardziej dostępnego i równościowego świata pracy.