Social Media

Tworzymy i obsługujemy 4 kanały w mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, YouTube oraz Tiktok. Na tyle dobrze, że konkurencja często wpada na „te same pomysły”, co my.  

Internauci obserwujący kanały społecznościowe zoo doskonale znają się z kapryśnym Bogdanem – białym tygrysem, obrażalskim Tymonem (żyrafą siatkowaną), zabawnym Dawidem – foką szarą, czy  największym pieszczochem Zoo Borysew – tapirką Tosią.

Zoo Borysew to ponad 100 gatunków i 600 zwierząt. Poznawanie ich zwyczajów i dzielenie się nimi ze światem to niezwykła misja. Na TikToku Zoo Borysew osiągnęliśmy ponad 99% wzrostu obserwujących i zaangażowanych użytkowników. Najlepszy film na TikToku uzyskał ponad 1,5 mln wyświetleń i prawie pół tysiąca komentarzy!

Logotyp

W trakcie tworzenia logo postanowiliśmy podkreślić przede wszystkim mieszkańców ZOO Borysew. Symboliczny wybór mógł być tylko jeden: wyjątkowe w Polsce białe lwy, które są dumą zoo.

Przy projektowaniu nasz wybór padł na minimalistyczny wygląd znaku, który pasowałby do wszystkich materiałów offline i online. 

Public relations / Media relations

Zoo Borysew zapewniamy także kompleksową obsługę PR i media relations – tworzymy i dystrybuujemy informacje prasowe, dbamy o dobry wizerunek Zoo Borysew, kreujemy kampanie promocyjne w mediach.

Organizujemy sesje zdjęciowe i filmowe. Nasze doświadczenie w pracy w telewizji, radiu i prasie przekłada się na liczne publikacje o Zoo Borysew. Wspólnie z zespołem ogrodu zoologicznego organizujemy wydarzenia angażujące influencerów, muzyków i co ważne – gości Zoo Borysew.

To współpraca oparta na wzajemnym zaufaniu i zaangażowaniu, bo tylko taka przynosi zamierzone efekty.

Kampanie płatne

Kompleksowe wsparcie sprzedażowe poprzez kampanie Meta Ads i Google Ads. Ich celem jest zwiększenie sprzedaży online na wytypowanych grupach docelowych, promocja wydarzeń oraz zwiększenie aktywności wokół oferty Zoo Borysew.

Dotarcie do klienta na każdym etapie lejka sprzedażowego: od grup lookalike po tradycyjne konwersje.

Rekomendacje Pana Andrzeja Pabicha - właściciela Zoo Borysew

Swoją pracę Digitale wykonuje rzetelnie i sumiennie, zgodnie ze stawianymi firmie zadaniami. Współpraca – na każdym etapie – przebiega profesjonalnie i opiera się na zasadach wzajemnego szacunku

Andrzej Pabich 
Właściciel Zoo Borysew

Czytaj więcej